Szkolenia

Oferujemy Państwu pełną gamę szkoleń, w ramach naszych specjalizacji, dla pracowników oraz kadry zarządzającej w różnych formach. Jeżeli nie znajdziecie Państwo oferty odpowiadającej Państwa potrzebom – jesteśmy ją w stanie dla Państwa indywidualnie przygotować. Serdecznie prosimy o kontakt.

szkolenia elearningowe

Szkolenia e-learningowe

Dedykowane szkolenia elektroniczne umieszczone na naszej platformie KNZ lub na Twojej platformie korporacyjnej w formacie SCORM. Przygotowane przez specjalistów różnych dziedzin prawa. Pełna kontrola nad realizacją i dystrybucją szkoleń, certyfikaty dla pracowników.

szkolenia tradycyjne u klienta

Szkolenia tradycyjne

Tradycyjne szkolenia przygotowane i poprowadzone przez specjalistów prawa według Twojego zapotrzebowania. Szkolenia odbywają się w siedzibie Kancelarii, w Twojej firmie lub innym uzgodnionym miejscu. Szkolenia warsztatowe, w małych grupach, indywidualne, telekonferencje.

szkolenia antymobbingowe

Przeciwdziałanie mobbingowi

Kompleksowe rozwiązania przeciwdziałania mobbingowi dla firm. Szkolenia tradycyjne, szkolenia e-learningowe dla całej załogi,  dokumentacja (regulaminy i polityki),  mechanizmy powiadamiania o mobbingu, wsparcie pracodawców wewnątrz korporacji i w sądzie.